Drogë brenda makinës, kapen 4 trafikantë në Tiranë - Bota Sot
Drogë brenda makinës, kapen 4 trafikantë në Tiranë

Shqipëria

Drogë brenda makinës, kapen 4 trafikantë në Tiranë

Më: 15 mars 2019 Në ora: 19:31
Foto ilustruese

Uniformat blu në rrugë operative kishin siguruar informacione për një makinë të dyshimtë, të cilën e ndoqën nga Fushë-Kruja në Tiranë.

Gazetarja e ‘BalkanWeb’, Dorjana Bezat raporton se pas kontrollit të mjetit u gjet në bagazh 2 kg kanabis i përpunuar, ndërsa autorët janë shoqëruar në komisariat dhe po merren në pyetje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...