Përse protestuan sot? Njerëzit tregojnë arsyet - Bota Sot
Përse protestuan sot? Njerëzit tregojnë arsyet

Shqipëria

Përse protestuan sot? Njerëzit tregojnë arsyet

Më: 16 mars 2019 Në ora: 15:27
Foto

Problemet ekonomike dhe keq-qeverisja janë ajo i ka tërhequr njerëzit për t’iu bashkuar protestës së opozitës.

Ndoc Lasku ka ardhur nga Shkodra në Tiranë, ai thotë se dikur ka qenë emigrant, ndërkohë qe po mendon të largohet përsëri nëse gjerat nuk ndryshojnë.

 

Skender Segani ka ardhur nga Librazhdi, ai thotë se i kanë marrë pronat me falsifikime nga zyrtare lokale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...