“Kultura dhe përgjegjësia sociale”, Presidenti Meta merr pjesë në konferencë - Bota Sot
“Kultura dhe përgjegjësia sociale”, Presidenti Meta merr pjesë në konferencë

Shqipëria

“Kultura dhe përgjegjësia sociale”, Presidenti Meta merr pjesë në konferencë

Më: 18 mars 2019 Në ora: 11:07
Ilir Meta

Presidenti i Republikës, Ilir Meta do të marrë pjesë sot në Konferencën me titull: “Kundër kulturës së mënjanimit, në dobi të kulturës së dashurisë. Kujdesi paliativ për nxitjen e një kulture për përgjegjësinë sociale.”

Ky aktivitet do të zhvillohet sot në ora 11.30, në ambientet e Aula Magna-s së Universitetit Katolik “Zoja e Këshillit të Mirë”.

Kreu i shtetit ka marrë pjesë në disa konferenca si brenda ashtu edhe jashtë vendit, ndërsa nuk ka munguar apeli  i tij për ruajtjen e vlerave kombëtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...