Komisioni për Ekonominë miratoi marrëveshjen për zhvillim e zonave rurale - Bota Sot
Komisioni për Ekonominë miratoi marrëveshjen për zhvillim e zonave rurale

Shqipëria

Komisioni për Ekonominë miratoi marrëveshjen për zhvillim e zonave rurale

Më: 19 mars 2019 Në ora: 14:05
Shqipëri

Komisioni për Ekonominë dhe Financat në mbledhjen e sotme miratoi në parim, nen për nen dhe në tërësi projektligjin “Për ratifikimin e marrëveshjes, ndërmjet Këshillit të Ministrave të Republikës së Shqipërisë dhe qeverisë së Republikës Federale të Gjermanisë, për bashkëpunimin teknik 2017 për projektin “Zhvillim i qëndrueshëm i zonave rurale””.

Projektligjin “Për ratifikimin e marrëveshjes, ndërmjet Këshillit të Ministrave të Republikës së Shqipërisë dhe qeverisë së Republikës Federale të Gjermanisë, për bashkëpunimin teknik 2017 për projektin “Zhvillim i qëndrueshëm i zonave rurale” në komisionin e Ekonomisë dhe Financave e prezantoi zëvendësministrja e Bujqësisë,  Ermira Gjeçi.

Në fund, Komisioni për Ekonominë dhe Financat dha dakordësinë e tij në parim, nen për nen dhe në tërësi. /atsh

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat