Pamjet me dron nga protesta; Ja sa njerëz janë grumbulluar - Bota Sot
Pamjet me dron nga protesta; Ja sa njerëz janë grumbulluar

Shqipëria

Pamjet me dron nga protesta; Ja sa njerëz janë grumbulluar

Më: 21 mars 2019 Në ora: 12:30
Foto

Prej orës 09:30 të mëngjesit të së mërkurës mbështetës të opozitës janë grumbulluar para Kuvendit për të demonstruar kundër mazhorancës dhe atyre kandidatëve të cilët kanë pranuar mandatin e deputetit.

Pamjet me dron sjellin një panoramë më të qartë të numri të atyre që janë grumbulluar para Kuvendit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...