Dalin pamjet, Edi Rama në gjendje të vështirë në avion - Bota Sot
Dalin pamjet, Edi Rama në gjendje të vështirë në avion

Shqipëria

Dalin pamjet, Edi Rama në gjendje të vështirë në avion

Më: 21 mars 2019 Në ora: 13:24
Edi Rama

Sot është dita e 4-të që Edi Rama është zhdukur, nuk del askund.

Mbrëmjen e djeshme se Edi Rama është shtruar në një spital në Berlin, ku ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekëve.

Por sot kanë dalë edhe pamje të Ramës në avionin drejt Berlinit. Avioni eshte i linjes Tirane-Viene.

Personi që ka bërë foton, që e ka sjellë në redaksinë e syri shkruan se ai mezi mbahej në këmbë dhe ishte shoqëruar deri në vendin e tij nga rojet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...