Kryemadhi: Me Ilir Metën nuk bëj politikë në shtëpi, por dashuri - Bota Sot
Kryemadhi: Me Ilir Metën nuk bëj politikë në shtëpi, por dashuri

Shqipëria

Kryemadhi: Me Ilir Metën nuk bëj politikë në shtëpi, por dashuri

Më: 22 mars 2019 Në ora: 00:09
Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta

Kryetarja e LSI ishte e qartë. Në një prononcim për emisionin “Opinion” Monika Kryemadhi tha se LSI-në tani e drejton ajo dhe presidenti Ilir Meta nuk mund të ndërhyjë.

“Nuk e komentoj fare presidentin. Opozita është në pozicionin e saj. A kam folur me të për krizën? Zoti Fevziu ju i keni më shumë shanset për të folur me të për krizën.

Për politikë komunikimi është zero, si bashkëshortë flas për fëmijët. Si kryetare e LSI-së asnjëherë. Sot LSI ndihet më e shëndetshme e më përpara. Unë nuk bëj politikë me Ilir Metën, bëj dashuri. Sot jam unë kryetarja e LSI, i marr unë vendimet” – tha Kryemadhi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...