Parashikimi i motit për sot - Bota Sot
Parashikimi i motit për sot

Shqipëria

Parashikimi i motit për sot

Më: 25 mars 2019 Në ora: 07:01
Kalaja e Rozafës, mars 2019

Sot moti do të mbetet i qëndrueshem me kthjellime në të gjithë vendin. Era do të jetë  me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 3 me larësi vale 0,5 –1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të fillojnë të pësojnë rënie graduale.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore      3/17°C 

Zonat e  ulëta        7/22°C

Zonat  bregdetare 9/21°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...