Moti, temperaturat vijojnë me rënie - Bota Sot
Moti, temperaturat vijojnë me rënie

Shqipëria

Moti, temperaturat vijojnë me rënie

Më: 27 mars 2019 Në ora: 07:18
Foto ilustrim

Moti do të mbetet i paqëndrueshëm me vranësira dhe rreshje shiu me stuhi në zonën Jugperëndimore, në zonat malore do të ketë rreshje bore. Era do të jetë  me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 5 me larësi vale 1,0 –2, metër në det të hapur. Temperaturat do të vijojnë me rënie.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore      3/11°C 

Zonat e  ulëta       7/16°C

Zonat  bregdetare 8/17°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...