248 vatra zjarri në të gjithë Shqipërinë - Bota Sot
248 vatra zjarri në të gjithë Shqipërinë

Shqipëria

248 vatra zjarri në të gjithë Shqipërinë

Më: 1 prill 2019 Në ora: 17:33
Ilustrim

Ministria e Mbrojtjes së Shqipërisë ka publikuar të dhënat e vatrave të zjarrit që janë raportuar në të gjithë Shqipërinë.

Sipas kësaj Ministrie janë evidentuar 245 vatra zjarri në total.

Ndërkohë që qarku që ka pasur më shumë vatra zjarri raportohet të jetë Elbasani ku janë evidentuar 49 zjarrvënie dhe nga ku janë djegur 15 hektar sipërfaqe pylli.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...