E mërkurë, priten shira të dendur në zonën perëndimore - Bota Sot
E mërkurë, priten shira të dendur në zonën perëndimore

Shqipëria

E mërkurë, priten shira të dendur në zonën perëndimore

Më: 3 prill 2019 Në ora: 07:28
Drini dhe Buna. Prill 2019

Sot moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të shoqëruara me reshje shiu  dhe stuhi në zonën Perëndimore. Era do të jetë  me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 5 me larësi vale 1,5 –2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie në mesditë.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore       6/16°C 

Zonat e  ulëta        10/18°C

Zonat  bregdetare 12/18°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...