Parashikimi i motit, e diel 7 prill 2019 - Bota Sot
Parashikimi i motit, e diel 7 prill 2019

Shqipëria

Parashikimi i motit, e diel 7 prill 2019

Më: 7 prill 2019 Në ora: 06:20
Ilustrim

Pjesa e parë e ditës do të dominohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësira të dendura në Veri dhe Verilindje të vendit duke gjeneruar reshje të pakta e afatshkurtra shiu.

Pasditja dhe mbrëmja sjellë shtim të vranësirave dhe në zonat qëndrore dhe jugore duke gjeneruar rrebeshe afatshkurtër.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit rriten në mëngjes POR rënie sjellë mesdita duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 6°C në 22°C.

Era do fryjë mesatare në tokë deri e fortë në det me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Juglindor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...