E diel, priten rrebeshe shiu dhe ndonjë stuhi - Bota Sot
E diel, priten rrebeshe shiu dhe ndonjë stuhi

Shqipëria

E diel, priten rrebeshe shiu dhe ndonjë stuhi

Më: 14 prill 2019 Në ora: 07:41
Vlorë, prill 2019

Sot moti do të mbetet i paqëndrueshëm me alternime kthjellimesh dhe  vranësira të pasuara reshje shiu me rrebeshe dhe stuhi të izoluara. Era do të jetë  me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8-10 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me larësi vale 0,5 –1,0 metër në det të hapur. 

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore       5/15°C 

Zonat e  ulëta      8/19°C

Zonat  bregdetare 10/19°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat