Reshje shiu në të gjithë territorin shqiptar! - Bota Sot
Reshje shiu në të gjithë territorin shqiptar!

Shqipëria

Reshje shiu në të gjithë territorin shqiptar!

Më: 16 prill 2019 Në ora: 08:14
Foto ilustrim

Kthjellime dhe vranësira kalimtare mbeten deri në mesditë në të gjithë Shqipërinë. Pasditja dhe nata sjellin shtim të vranësirave në të gjithë vendin. Më të dukshme paraqiten në ekstremin Verior dhe përgjatë kufirit Lindor duke rrezikuar reshje shiu në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa bregdeti mbetet me kthjellime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...