A e dini sa vjeçe janë vajzat e Lulzim Bashës? Ja ku studiojnë ato - Bota Sot
A e dini sa vjeçe janë vajzat e Lulzim Bashës? Ja ku studiojnë ato

Shqipëria

A e dini sa vjeçe janë vajzat e Lulzim Bashës? Ja ku studiojnë ato

Më: 17 prill 2019 Në ora: 15:44
Lulzim Basha me familjen e tij

Kreu i demokratëve, Lulzim Basha i ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora përgënjeshtori zërat që thonë se ai jeton në Holandë. Basha tha se jeton në Shqipëri dhe se vajzat e tij Dafina dhe e vogla, Viktoria, shkollohen këtu. Ai tha se vajzat e tij janë 8 dhe 12 vjeçe.

Basha: Vajzat e mia janë këtu. Shkojnë në shkollë këtu. Turp për ata gazetarë dhe politikanë që thonë se unë jetoj në Holandë. Ka media që janë pjesë e problemit dhe kanë zgjedhur që të sakrifikojnë interesin publik për të pasuruar vetën dhe pronarët e tyre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...