Aksioni i opozitës, Basha mbledh nesër kryesinë dhe ish-grupin parlamentar - Bota Sot
Aksioni i opozitës, Basha mbledh nesër kryesinë dhe ish-grupin parlamentar

Shqipëria

Aksioni i opozitës, Basha mbledh nesër kryesinë dhe ish-grupin parlamentar

Më: 17 prill 2019 Në ora: 15:51
Lulzim Basha

Kreu i PD, Lulzim Basha do të mbledhë nesër në orën 12:00 Kryesinë e partisë dhe ish-grupin parlamentar.

Në qendër të kësaj mbledhje do të jetë axhenda e opozitës për vijimin e aksionit.

Kujtojmë se ditën e nesërme do të ketë edhe seancë parlamentare. Ndërkohë tashmë është bërë e ditur, që sa herë mazhoranca mbledh Parlamentin, opozita zhvillon protesta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...