Berisha ka një koment për grupin e ri nga Rudina Hajdari - Bota Sot
Berisha ka një koment për grupin e ri nga Rudina Hajdari

Shqipëria

Berisha ka një koment për grupin e ri nga Rudina Hajdari

Më: 18 prill 2019 Në ora: 21:24
Sali Berisha

“Nuk ekziston asnjë grup parlamentar i PD në parlament. Ekziston një statut që nxjerr jashtë partie ata që nuk zbatojnë një vendim madhor partisë. Ti që bën një veprim të tillë dhe e ke votuar këtë nen në statut, t’i ke bërë një zgjedhje. Ndaj do marrësh dhe pasojat”.

Po ashtu Berisha ka folur dhe për mënyrën se si përballon gazin në protesta. ”Në betejë do ndash fatin me bashkëluftëtarin. Do luftojmë aty bashkë, si t’ju them unë rrini ju në gaz se unë nuk e duroj dot, do ta duroj njësoj si ata. Do ta duroj dhe do fitojmë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...