“Ramës i ushtrohet kontroll special nga policia e kufirit e Mbretërisë së Hollandës” - Bota Sot
“Ramës i ushtrohet kontroll special nga policia e kufirit e Mbretërisë së Hollandës”

Shqipëria

“Ramës i ushtrohet kontroll special nga policia e kufirit e Mbretërisë së Hollandës”

Më: 23 prill 2019 Në ora: 18:56
Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon me denoncime në rrjetet sociale.

Pak minuta më parë ka publikuar një foto ku shihet kryeministri Edi Rama dhe një tjetër zonjë, të cilët sipas Berishës u ëhstë ushtruar kontroll special nga autoritet policore të kufirit të Mbretërisë së Bashkuar.

Foton Berisha e shoqëron me mbishkrimin:

Kontroll special nga autoritetet policore te kufirit te Mbreterise se Hollandes! sb

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...