Memaliaj, gjendet e pajetë dhe e dhunuar në shtëpi 53-vjeçarja - Bota Sot
Memaliaj, gjendet e pajetë dhe e dhunuar në shtëpi 53-vjeçarja

Shqipëria

Memaliaj, gjendet e pajetë dhe e dhunuar në shtëpi 53-vjeçarja

Më: 30 prill 2019 Në ora: 09:10
Ilustrim

Një 53-vjeçare është gjetur e pajetë në shtëpinë e saj, me dëmtime në kokë dhe në krahun e majtë.

Ngjarja e rëndë është shënuar në fshatin Vagalat të Memaliajt dhe është raportuar në polici nga familjarët.

53-vjeçarja e identifikuar si Antoneta Hoxha jetonte në shtëpi me bashkëshortin dhe fëmijët.

Një grup hetimor është ngritur nga policia për të mësuar rrethanat e plota të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...