Alarm për bombë tek Komuna e Parisit - Bota Sot
Alarm për bombë tek Komuna e Parisit

Shqipëria

Alarm për bombë tek Komuna e Parisit

Më: 4 maj 2019 Në ora: 15:03
Komuna e Parisit

Alarm për bombë tek Komuna e Parisit, forca të shumta policore rrethojnë zonë përreth.

Forcat xheniere kanë mbërritur në vendngjarje dhe tashmë pritet të zbulohet nëse kemi të bëjmë me një bombë apo me një alarm të rremë.

Shërbimet e policisë kanë marrë masa duke vendosur perimetrin e sigurisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...