Sali Berisha paralajmëron “cunam” në protestën e sotme

Shqipëria

Sali Berisha paralajmëron “cunam” në protestën e sotme

Më: 11 maj 2019 Në ora: 10:28
Sali Berisha

Ish-drejtuesi kryeministri, Sali Berisha, ka paralajmëruar një “cunami” nga protesta e sotme e opozitës që do të mbahet në Shqipëri.

“Sot Cunami i Tiranës kundër Edvinit epiqendër planetare e protestës. Rama ik”.

Kujtojmë se Berisha konsiderohet si “udhëheqës në hije” i PD-së dhe protestave opozitare që po zhvillohen në Tiranë. Këto protesta po zhvillohen me kërkesën për formimin e një “Qeverie transitore”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat