Të rinjtë demokratë protestë kundër AKU-së - Bota Sot
Të rinjtë demokratë protestë kundër AKU-së

Shqipëria

Të rinjtë demokratë protestë kundër AKU-së

Më: 19 maj 2019 Në ora: 12:13
Pamje nga protesta

Të rinjtë demokratë kanë zgjedhur ditën e dielë për të protestuar ndaj pasigurisë ushqimore dhe apatisë së Agjencisë Kombëtare të Ushqimit, në kryerjen e rolit të saj në mbrojtje të konsumatorëve.

Protesta është zhvilluar në Shkozet, pranë godinës së AKU-së.

Mësohet se në drejtim të godinës ata kanë gjuajtur me domate.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...