Ismail Kadare dhe Helena Kadare takim me fëmijët jetim - Bota Sot
Ismail Kadare dhe Helena Kadare takim me fëmijët jetim

Shqipëria

Ismail Kadare dhe Helena Kadare takim me fëmijët jetim

Më: 20 maj 2019 Në ora: 12:32
Ismail dhe Helena Kadare

Sot është dita kombëtare e fëmijëve jetimë. Më herët edhe presidenti Ilir Meta bëri apel për të treguar më shumë përgjegjshmëri për integrimin e jetimëve, edukimin e arsimimin e tyre.

Me këtë rast edhe Ismail Kadare dhe Helena Kadare kanë organizuar një takim me disa fëmijë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...