Shoferi i urbanit humbet kontrollin dhe përplaset me bordurën, 5 të plagosur - Bota Sot
Shoferi i urbanit humbet kontrollin dhe përplaset me bordurën, 5 të plagosur

Shqipëria

Shoferi i urbanit humbet kontrollin dhe përplaset me bordurën, 5 të plagosur

Më: 21 maj 2019 Në ora: 23:28
Ilustrim

Rreth orës 21.45, në segmentin rrugor Institut-Bathore, drejtuesi i një autobusi të linjës së transportit publik ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë mjeti është përplasur me bordurën e rrugës.

Si pasojë janë lënduar pa probleme për jetën 5 pasagjerë, të cilët po marrin ndihmën e parë mjekësorë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...