Aksident me pasojë një të vdekur në autostradën Durrës-Tiranë - Bota Sot
Aksident me pasojë një të vdekur në autostradën Durrës-Tiranë

Shqipëria

Aksident me pasojë një të vdekur në autostradën Durrës-Tiranë

Më: 22 maj 2019 Në ora: 06:32
Foto ilustrim

Rreth orës 21:45 të së mërkurës, në autostradën Durrës-Tiranë, shtetasi H.S., 60 vjeç, banues në Krujë, duke drejtuar mjetin tip “Man”, kokë trajleri, ka aksidentuar një shtetas me biçikletë , rreth 55 vjeç, ende i paidentifikuar, ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariatin e Policisë Durrës për veprime të mëtejshme.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...