Vetëdigjet me benzinë një 40-vjeçar - Bota Sot
Vetëdigjet me benzinë një 40-vjeçar

Shqipëria

Vetëdigjet me benzinë një 40-vjeçar

Më: 22 maj 2019 Në ora: 13:44
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ishull Lezhë pas një 40-vjeçar është spërkatur me vbenzinë dhe më pas i ka vënë flakën vetes.

Burime bëjnë me dije se si pasojë e djegies personi në fjalë ka ndërruar jetë dhe ndopdhet në morgun e Spitalit Rajonal të Lezhës.

Nga raportimet paraprake mësohet se viktima njihet si person me problem mendore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...