Basha: Garanci për fitoren e betejës, Rama Ik! - Bota Sot
Basha: Garanci për fitoren e betejës, Rama Ik!

Shqipëria

Basha: Garanci për fitoren e betejës, Rama Ik!

Më: 25 maj 2019 Në ora: 20:00
Lulzim Basha

Kreu i PD, Lulzim Basha po mban fjalim në protestën e opozitës.

Basha: E paprecedentë, në këtë bashkim historik zemrash dhe mendjesh, në këtë garanci kombëtare për fitoren e betejës tonë për shqipërinë si gjithë Evropa

Janë bashkuar zemrat dhe mendjet e shqiptarëve, sonte shoh në sytë tuaj, dëgjoj me zërin tuaj unë dhe gjithë Shqipëria, Evropa dhe gjithë Bota shpresën e një kombi të ngritur në këmbë për të mos u ulur kurrë.

Është mbushur ky shesh me kurajo, me vendosmëri me një mesazh të vendosur. Të dëgjojë gjithë bota: Rama Ik

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...