Nga delja tek balonat Rama ik, çfarë ndodhi mbrëmjen e djeshme në protestën e opozitës - Bota Sot
Nga delja tek balonat Rama ik, çfarë ndodhi mbrëmjen e djeshme në protestën e opozitës

Shqipëria

Nga delja tek balonat Rama ik, çfarë ndodhi mbrëmjen e djeshme në protestën e opozitës

Më: 26 maj 2019 Në ora: 08:37
Protesta

Pas rreth tre orësh protestë, opozita ka përmbyllur mbrëmjen e djeshme tubimin e saj të gjashtë kombëtare.

Ndryshe nga herët e tjera, Basha ka folur edhe për një “zgjidhje politike” ndërsa në protestë nuk u regjistruan përplasje të forta mes policisë dhe qytetarëve. Më poshtë disa nga pamjet që tërhoqën vëmendjen në protestën e organizuar nga opozita.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...