I jepet sot lamtumira e fundit ish-oficerit Ervin Dervina - Bota Sot
I jepet sot lamtumira e fundit ish-oficerit Ervin Dervina

Shqipëria

I jepet sot lamtumira e fundit ish-oficerit Ervin Dervina

Më: 26 maj 2019 Në ora: 10:56
Homazhet

(E plotësuar) - Ditën e sotme i jepet lamtumira e fundit në ambientet e "Teatrit Skampa", ish-oficerit, Ervin Dervina, i cili humbi jetën në një aksident automobilistik në Rumani.

Aksidenti i mori jetën edhe bashkëshortes së tij me shtetësi rumune.

Dy pjesëtarë të trupit diplomatik të Shqipërisë, Ervin Dervina dhe bashkëshortja e tij, humbën jetën në Muresh të Rumanisë të mërkurën, pasi automjeti me të cilin udhëtonin u përplas me një kamion të ngarkuar me tallash dhe një automjet tjetër.

Si pasojë e përplasjes me dy mjetet, kamioni u përmbys dhe bllokoi të gjithë rrugën. Ndërkohë dy makinat e vogla përfunduan jashtë rrugës.

Image

I jepet sot lamtumira e fundit ish-oficerit Ervin Dervina

Ditën e sotme i jepet lamtumira e fundit në ambientet e "Teatrit Skampa", ish-oficerit, Ervin Dervina, i cili humbi jetën në një aksident automobilistik në Rumani.

Aksidenti i mori jetën edhe bashkëshortes së tij me shtetësi rumune.

Dy pjesëtarë të trupit diplomatik të Shqipërisë, Ervin Dervina dhe bashkëshortja e tij, humbën jetën në Muresh të Rumanisë të mërkurën, pasi automjeti me të cilin udhëtonin u përplas me një kamion të ngarkuar me tallash dhe një automjet tjetër.

Si pasojë e përplasjes me dy mjetet, kamioni u përmbys dhe bllokoi të gjithë rrugën. Ndërkohë dy makinat e vogla përfunduan jashtë rrugës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...