Edhe qershori nisi me shira, ja kur rikthehen temperaturat e ngrohta - Bota Sot
Edhe qershori nisi me shira, ja kur rikthehen temperaturat e ngrohta

Shqipëria

Edhe qershori nisi me shira, ja kur rikthehen temperaturat e ngrohta

Më: 3 qershor 2019 Në ora: 21:02
Ilustrim

Pothuajse e gjithë stina e pranverës në Shqipëri u karakterizua nga mot me shi dhe temperatura mesatare.

Edhe në këto tre ditë të para të qershorit moti ka qenë i paqëndrueshëm e madje edhe me temperatura të ulëta.

Sipas parashikimeve, kushtet e motit pritet të përmirësohen në mesjavë.

Pas ditës së enjte parashikohet që edhe temperaturat mund të shkojnë deri në 31 gradë celcius.

Gjithsesi, mendohuni mirë përpara se të bëni plane për fundjavë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...