“Çdo gjë mund të ndryshojë”, Meta citon Merkelin - Bota Sot
“Çdo gjë mund të ndryshojë”, Meta citon Merkelin

Shqipëria

“Çdo gjë mund të ndryshojë”, Meta citon Merkelin

Më: 7 qershor 2019 Në ora: 13:55
Ilir Meta

Presidenti Ilir Meta ka postuar në facebook një citat nga kancelarja gjermane Angela Merkel.

Ndërsa citon Merkelin dhe thotë se edhe gjërat që duken si të pandryshueshme, në fakt mund të ndryshojnë.

“Siç u kujtoi #Kancelarja #AngelaMerkel njohësve të mirë të #historisë: “Çdo gjë, dhe nëse duket e #gdhendur në #gur dhe e #pandryshueshme, në të #vërtetë mund të #ndryshojë”.🇦🇱🤝🇩🇪#PrayerBreakfast #Berlin”, shprehet Meta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat