Meta: Ndaloni protestën dhe shpërndahuni paqësisht! - Bota Sot
Meta: Ndaloni protestën dhe shpërndahuni paqësisht!

Shqipëria

Meta: Ndaloni protestën dhe shpërndahuni paqësisht!

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 21:01
Ilir Meta

Ilir Meta u ka bërë thirrje udhëheqësve të opozitës që ta ndalojnë menjëherë protestën para Parlamentit.

Kreu i Shtetit shton që “qytetarët të shpërndahen paqësisht”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...