Temperaturat e larta mbushin plazhet në Shqipëri - Bota Sot
Temperaturat e larta mbushin plazhet në Shqipëri

Shqipëria

Temperaturat e larta mbushin plazhet në Shqipëri

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 16:50
Plazhi shqiptar

Në këtë fillim sezoni, ajo që shqetëson pushuesit është pastërtia e vijës bregdetare.

“Plazhi jo shumë i pastër, kjo është dita e parë e plazhit. Jo dhe aq mirë si fillim por, bukur”.

“Koha është përfekte, por është papastërti. Plazhet e tjera janë më të pastër”.

Edhe këtë vit nuk mungojnë as pushuesit nga Kosova.

“Vijmë nga Kosova, mirë nuk është keq. Duhet të investohet më shumë në infrastrukturë, mirë mirë është”.

Në Vlorë janë populluar edhe plazhet brenda qytetit.Fluksi i pushuesve pritet të rritet në ditët në vijim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...