Rama uron mëngjesin me kafe turke, "na bëftë mirë 30 qershori!" - Bota Sot
Rama uron mëngjesin me kafe turke, "na bëftë mirë 30 qershori!"

Shqipëria

Rama uron mëngjesin me kafe turke, "na bëftë mirë 30 qershori!"

Më: 14 qershor 2019 Në ora: 09:03
Kafja e Rames

Kryeministri Edi Rama vazhdon i pashqetësuar drejt 30 qershorit.

Ndjekësve të tij në Instagram u ka uruar mëngjesin me një filxhan kafeje që brenda ka të shkruar numrin 30 dhe që personifikon datën e zgjedhjeve vendore por edhe numrin e PS-së në fletën e votimit.

Si duket përmes filxhanit, ai ka ironizuar edhe kryetaren e LSI-së, që shpesh në deklaratat e tij thotë se Monika sheh filxhan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...