PD: Policia sulmon me gaz lotsjellës qytetarët në Kavajë - Bota Sot
PD: Policia sulmon me gaz lotsjellës qytetarët në Kavajë

Shqipëria

PD: Policia sulmon me gaz lotsjellës qytetarët në Kavajë

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 21:07
Foto

Situata në Kavajë është tensionuar.

PD njofton se policia po sulmon me gaz e lëndë djegëse qytetarët në Kavajë.

Protestuesit kanë thyer derën e ndërtesës dhe tentojnë të hyjnë brenda.

Atje kanë shkuar edhe forcat zjarrfikëse.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...