Sondazhi/ A duhet të arrestohen personat që dalin në përgjimet e 'Bild'? Ja ç'mendojnë shqiptarët - Bota Sot
Sondazhi/ A duhet të arrestohen personat që dalin në përgjimet e 'Bild'? Ja ç'mendojnë shqiptarët

Shqipëria

Sondazhi/ A duhet të arrestohen personat që dalin në përgjimet e 'Bild'? Ja ç'mendojnë shqiptarët

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 23:17
Ilustrim

Shqiptarët në shumicë janë të mendimit se, pas publikimit të përgjimeve në gazetën “Bild” prokuroria duhet të veprojë dhe të lëshojë urdhër-arrestet për personat e përfshirë në to.

A duhet të arrestojë prokuroria personat përgjegjës pas publikimit të shumë përgjimeve nga Bild?, pyet Opinion në faqen e tij në Facebook, ndërsa 86% e qytetarëve përgjigjen me po, në një sondazh që deri tani kanë votuar mbi 10 mijë persona.

A do të veprojë njeri pas kësaj? Të presim e të shohim...

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...