Reagon zëdhënësi i Presidentit Meta për krizën politike në Shqipëri - Bota Sot
Reagon zëdhënësi i Presidentit Meta për krizën politike në Shqipëri

Shqipëria

Reagon zëdhënësi i Presidentit Meta për krizën politike në Shqipëri

Nga: B.S Më: 20 qershor 2019 Në ora: 11:58
Ilir Meta

Presidenti Meta vlerëson të gjitha institucionet që zbatojnë ligjin dhe i inkurajon që ta bëjnë këtë me përgjegjshmëri maksimale dhe transparencë të plotë. 

Presidenti Meta mban shënim të gjithë personat që shkelin ligjin dhe provokojnë tensione artificiale, të cilat u shërbejnë vetëm atyre grupimeve të errëta vendase dhe të huaja, që kërkojnë destabilitet në Shqipëri dhe rajon, me qëllim defaktorizimin e Shqipërisë dhe shqiptarëve.🇦🇱️

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...