Fundjavë e nxehtë, ja kur fillon shiu - Bota Sot
Fundjavë e nxehtë, ja kur fillon shiu

Shqipëria

Fundjavë e nxehtë, ja kur fillon shiu

Më: 22 qershor 2019 Në ora: 17:14
Foto ilustrim

Fundjava ka shënuar temperatura të larta, por nisja e javës duket se do ta qetësojë pak situatën. Shkak do të bëhen rrebeshet e shiut në disa zona.

Por ajo që sinoptikanët parashikojnë është se ditët e nxehta sapo kanë nisur, pasi dhe Korriku pritet të jetë i nxehtë.

Edhe përgjatë muajit të dytë të verës dhe pse në sasi të pakët, reshjet e shiut nuk do të mungojnë, kryesisht në zonat malore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...