U mbyt të dielën në Shëngjin, trupi i 18-vjeçarit gjendet sot nga anijet e peshkimit - Bota Sot
U mbyt të dielën në Shëngjin, trupi i 18-vjeçarit gjendet sot nga anijet e peshkimit

Shqipëria

U mbyt të dielën në Shëngjin, trupi i 18-vjeçarit gjendet sot nga anijet e peshkimit

Më: 27 qershor 2019 Në ora: 08:42
Ilustrim

Anijet e peshkimit kanë mundur që të gjejnë trupin e pajetë të 18-vjeçarit të mbytur në det të dielën.

I riu kishte shkuar për të bërë plazh në zonën e Ranës së Hedhur, në Shëngjin dhe pasi u fut në det nuk ka mundur që të dalë më prej ujit.

Pasi familjarët dhanë alarmin për zhdukjen e të riut, Polumbarët dhe Policia Kufitare nisën kërkimet në det, por pa rezultat.

Tch raportoi se trupi i tij u gjet vetëm mëngjesin e sotëm nga anijet e peshkimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...