Reforma në drejtësi, Rama tregon frikën e Presidentit - Bota Sot
Reforma në drejtësi, Rama tregon frikën e Presidentit

Shqipëria

Reforma në drejtësi, Rama tregon frikën e Presidentit

Më: 27 qershor 2019 Në ora: 10:57
Ilir Meta

Kryeministri Edi Rama dhe se opozita nuk e ka problemin tek zgjedhjet por tek reforma e drejtësisë. Gjatë takimit  që ka bërë me banorët e Njësisë Administrative Nr. 4, në Tiranë, Rama tha se Presidenti i ka shprehur frikën e madhe që ka nga reforma në drejtësi.

“Çfarë kam hequr unë me Presidentit për reformën në drejtësi.  Frikë e madhe, shqetësim i madh, hata e madhe…. Problemi nuk janë zgjedhjet, por ata janë tmerruar nga drejtësia”, zbuloi Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...