E diel, 30 qershor: Temperaturat do të jenë me rritje - Bota Sot
E diel, 30 qershor: Temperaturat do të jenë me rritje

Shqipëria

E diel, 30 qershor: Temperaturat do të jenë me rritje

Më: 30 qershor 2019 Në ora: 07:18
Karavasta, qershor 2019

30 qershor 2019 moti do të  jetë me kthjellime në të gjithë vendin. Era do të  jetë me drejtim  Verilindje (NE) me shpejtësi  8-10 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore   14/28°C 

Zonat e  ulëta  18/36°C

Zonat  bregdetare 22/34°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...