Voton Lleshaj: Zgjedhjet po zhvillohen të lira dhe të qeta - Bota Sot
Voton Lleshaj: Zgjedhjet po zhvillohen të lira dhe të qeta

Shqipëria

Voton Lleshaj: Zgjedhjet po zhvillohen të lira dhe të qeta

Më: 30 qershor 2019 Në ora: 09:38
Sandër Lleshaj

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është paraqitur në qendrën e votimit për të votuar.

Për mediat, Lleshaj u shpreh se zgjedhjet po zhvillohen të lira dhe të qeta.

Lleshaj: Është një ditë e rëndësishme për shqiptarët. Pas një periudhe të ndërlikuar përgatitje, sot mund të themi se zgjedhjet po zhvillohen të lira dhe të qeta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...