Klos/ Konflikt me vëzhguesin, një i lënduar - Bota Sot
Klos/ Konflikt me vëzhguesin, një i lënduar

Shqipëria

Klos/ Konflikt me vëzhguesin, një i lënduar

Më: 30 qershor 2019 Në ora: 18:20
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në afërsi të Klosit, ku raportohet se në një qendër votimesh në zonën Gurrë e madhe ka pasur një situatë konfliktuale.

Asllan Likursi raportohet nga policia i lënduar, i cili po transportohet në spitalin e Burrelit.

Paraprakisht, dyshohet se Likursi është konfliktuar me një vëzhgues në këtë qendër votimi.

Policia dhe prokuroria po hetojnë ngjarjen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...