E hënë, vazhdon rritja e temperaturave

Shqipëria

E hënë, vazhdon rritja e temperaturave

Më: 1 korrik 2019 Në ora: 07:57
Foto ilustrim

1 korrik 2019 vendi yne do të përfshihet nga i nxehti afrikan, moti do të  jetë me diell dhe temperatrua të larta në të gjithë vendin. Era do të  jetë me drejtim  Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8 m/sek në bregdet.

Valëzimi  i forcës 3 me lartësi vale 0,5–1,0  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore   15/33°C 

Zonat e  ulëta  18/38°C

Zonat  bregdetare 23/37°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat