Kryemadhi: 85% e shqiptarëve refuzuan që të votojnë dje - Bota Sot
Kryemadhi: 85% e shqiptarëve refuzuan që të votojnë dje

Shqipëria

Kryemadhi: 85% e shqiptarëve refuzuan që të votojnë dje

Më: 1 korrik 2019 Në ora: 12:17
Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi gjate një dalje për mediet tha se 85% e shqiptarëve refuzuan që të votojnë edhe pse KQZ shkeli mbi 30 herë Kodin Zgjedhor që t’i largonin ankthin kryetarit të tyre.

“Në e kuptuam mesazhin refuzues të  85% të shqiptarëve. Ne duhet të punojmë shumë për rritjen ekonomike dhe të kthejmë shpresën e besimin tek shqiptarët. Shqiptarët dje shpëtuan veten dhe Shqipërinë nga monizmi”, tha Kryemadhi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...