Rama citon Aristotelin: Çdokush mund të inatoset, por të inatosesh edhe me njeriun e duhur… - Bota Sot
Rama citon Aristotelin: Çdokush mund të inatoset, por të inatosesh edhe me njeriun e duhur…

Shqipëria

Rama citon Aristotelin: Çdokush mund të inatoset, por të inatosesh edhe me njeriun e duhur…

Më: 3 korrik 2019 Në ora: 21:30
Edi Rama, Ilir Meta

Kryeministri Edi Rama me një shprehje të Aristotelit në facebook duket se i është përgjigjur akuzave të drejtpërdrejta të Presidentit Meta,

Postimi i Ramës

Çdokush mund të inatoset – kjo është kollaj, por të inatosesh edhe me njeriun e duhur, edhe në masën e duhur, edhe në kohën e duhur, edhe në mënyrën e duhur, kjo jo, kjo nuk është e lehtë dhe jo çdokush e ka këtë fuqi.

Aristoteli

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...