Rudina Hajdari: PD ka nevojë për reforma të thella - Bota Sot
Rudina Hajdari: PD ka nevojë për reforma të thella

Shqipëria

Rudina Hajdari: PD ka nevojë për reforma të thella

Më: 5 korrik 2019 Në ora: 00:21
Rudina Hajdari

Deputetja Rudina Hajdari ka deklaruar në emisionin Open se Partia Demokratike ka nevojë për ndryshime të mëdha pasi është në gjendje mjaft të vështirë.

Deklaratën, deputetja e PD-së e tha pasi diskutoi gjatë mbi reformën në drejtësi, shprehu bindjen se klasa politike që sulmon reformën në drejtësi ka problem në veten e saj, ndaj kërkon të bllokojë zbatimin.

“Besoj se SPAK dhe BKH të pastrojë politikën shqiptare”, tha Hajdari.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...