Rama foton me Merkelin e zgjedhë si të ditës - Bota Sot
Rama foton me Merkelin e zgjedhë si të ditës

Shqipëria

Rama foton me Merkelin e zgjedhë si të ditës

Më: 5 korrik 2019 Në ora: 15:29
Angela Merkel dhe Edi Rama

Kryeministri i Shqipërisë, është takuar me kancelaren gjermane, Angela Merkel, në Samitin e Poznanit që është duke u zhvilluar në Poloni.

Me këtë rast, Merkel dhe Rama janë fotografuar së bashku; pastaj ky i fundit e ka cilësuar si foto të ditës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...