Gati për plazh/ Ja parashikimi i motit për sot - Bota Sot
Gati për plazh/ Ja parashikimi i motit për sot

Shqipëria

Gati për plazh/ Ja parashikimi i motit për sot

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 05:52
Ilustrim

RESHJET

Sot (e shtunë dt.06) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Sot (e shtunë dt.06) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 21 / 32 °C

në vendet e ulëta: 18 / 37 °C

në vendet malore: 14 / 33 °C

ERA 

Sot(e shtunë dt.06) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...