Plas kanabisi edhe në Zall Herr! - Bota Sot
Plas kanabisi edhe në Zall Herr!

Shqipëria

Plas kanabisi edhe në Zall Herr!

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 12:23
Foto ilustrim

Kanabisi nuk duket se ka të ndalur.

Parcelat e reja me kanabis shtrihen këtë verë deri afër Tiranës, nën sytë e të gjithëve dhe ku Policia është më prezente se kudo.

Denoncimi i një qytetari me video është bërë publik nga ish-kryeministri Sali Berisha me këtë shënim plot ironi: "Plas kanabisi edhe në Zall Herr".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...